Pomóżmy ludziom w biedzie

Działacze Patriotycznego Mielca organizują zbiórkę darów dla dwóch rodzin, które są w bardzo trudnej sytuacji materialnej. Potrzebne są: żywność, kosmetyki, środki chemiczne, zabawki, artykuły szkolne i inne produkty. Nie bądźmy obojętni, pomóżmy!

– Pierwszą rodziną, której chcemy pomóc, mieszka w podmieleckiej wsi. Po śmierci matki 14-letnia dziewczynka opiekuje się chorym ojcem i niepełnosprawną siostrą. Zajmuje się również całym gospodarstwem – informuje Michał Kogut z Patriotycznego Mielca. – Naszą pomoc chcemy też skierować do samotnej matki wychowującej małą dziewczynkę w innej podmieleckiej wsi. Każdego, kto chce pomóc tym ludziom, prosimy o kontakt.
– Wspólnie sprawmy, aby również dla tych rodzin Święta Bożego Narodzenia były wyjątkowym czasem. Nie bądźmy obojętni, pomóżmy – apeluje nasz rozmówca. – Patriotyzm to nie tylko obchodzenie świąt, uczestniczenie w marszach czy założenie patriotycznej odzieży. To również pomoc rodakom Każdy z nas może sobie czegoś odmówić, by pomóc.
Każdy, kto chce sprawić odrobinę radości potrzebującym rodzinom z powiatu mieleckiego podczas Świąt Bożego Narodzenia, powinien skontaktować się z Patriotycznym Mielcem. Można to zrobić a Facebooku (kliknij TUTAJ), można dzwonić pod nr tel. 727-726-513, można również pisać maila na adres: patriotycznymielec2009@gmail.com.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.