Policyjny pościg za pijanym kierowcą. „Stawiał opór”.

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Ponad dwa promile w organizmie miał kierowca audi, którego zatrzymano w Dobryninie. Mężczyzna stawiał opór. Ponadto posiadał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.
O pijanym kierowcy audi policję powiadomił świadek jego „jazdy”. Samochód nie zatrzymał się do kontroli drogowej, mundurowi podjęli więc za nim pościg.

Po przejechaniu około kilometra, funkcjonariuszom udało się zatrzymać pojazd. Mężczyzna siedzący za kierownicą audi był pijany i stawiał opór…

W końcu poddano go badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Urządzenie wykazało ponad dwa promile alkoholu. Policjanci ustalili, że 53-letni mieszkaniec gminy Przecław posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Usłyszał on zarzut niezatrzymania się do kontroli drogowej i kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. 53-latek przyznał się do winy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości karany był już kilkakrotnie.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.