Policjanci znaleźli w ich domu susz roślinny i tabletki ecstasy. Grozi im więzienie [ZDJĘCIA]

Mieli przy sobie narkotyki, grozi im więzienie
Zdjęcie ilustracyjne

Do trzech lat więzienia grozi dwóm młodym mężczyznom, u których policjanci znaleźli susz roślinny i tabletki ecstasy. Jeden z nich najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie, drugi natomiast został objęty policyjnym dozorem.

Zaczęło się od tego, że mieleccy policjanci uzyskali informację o mężczyznach, którzy w miejscu swego zamieszkania, mogą posiadać narkotyki. Postanowili to sprawdzić.

Tabletki ecstasy i konopie

Pojechali więc pod ustalony adres i ich przypuszczenia potwierdziły się. Mieszkający tam 18 i 23-latek, posiadali susz roślinny. Wstępne badania potwierdziły, że jest to marihuana.

Podczas przeszukania posesji funkcjonariusze znaleźli blisko 40 gramów konopi innych niż włókniste oraz tabletki ecstasy (239 sztuk).

Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Areszt i dozór

Na podstawie dowodów, mundurowi przedstawili zatrzymanym zarzuty posiadania środków odurzających w postaci suszu ziela konopi innych niż włókniste oraz ecstasy.

Decyzją prokuratora 18-latek został objęty policyjnym dozorem natomiast 23-latek, decyzją sądu trafił na trzy miesiące do aresztu.

Zobacz zdjęcia

Policjanci znaleźli w ich domu susz roślinny i tabletki ecstasy.
Policjanci znaleźli w ich domu susz roślinny i tabletki ecstasy - zdjęcie nr 2.
Policjanci znaleźli w ich domu susz roślinny i tabletki ecstasy - zdjęcie nr 3.
Zdjęcia: KPP Mielec.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.