Kat domowy z gminy Padew Narodowa za kratami aresztu

Od lat znęcał się nad rodziną, trafił za kratki

Najbliższe trzy miesiące w areszcie spędzi 34-letni mieszkaniec gminy Padew Narodowa, który od dłuższego czasu znęcał się nad swoja rodziną.

Końcem ubiegłego tygodnia mieleccy policjanci interweniowali w gminie Padew Narodowa. Miało to związek z awanturą domową, jaką wszczął 34-latek, grożąc swojej najbliższej rodzinie.

Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Jednocześnie, na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego, prokurator skierował wniosek o jego tymczasowy areszt.

Decyzją Sądu Rejonowego w Tarnobrzegu 34-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Policja apeluje do mieszkańców, by zgłaszali jej każdy przypadek przemocy domowej.

– Sprawca, wykorzystując przewagę siły, działa przeciwko innym domownikom, naruszając ich prawa i dobra osobiste, powodując cierpienie i szkody. Bardzo często świadkami, a także ofiarami przemocy, są dzieci. Dlatego tak ważne jest, aby zgłaszać każdy przypadek przemocy domowej. Pamiętajmy, że każdy ma prawo czuć się bezpiecznie. Nie wstydźmy się szukać pomocy. Zareagujmy nim będzie za późno – przekonują mundurowi.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.