Piętnaście zarzutów dla nieletniego mielczanina. Na jego koncie m.in. groźby i wymuszenia rozbójnicze

Poszukiwany 27-latek wpadł, kradnąc alkohol

Aż piętnaście zarzutów usłyszał 16-letni mieszkaniec Mielca. Ma on na swoim koncie między innymi groźby karalne i wymuszenia rozbójnicze.    

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Mielcu zatrzymali 16-latka. Usłyszał on łącznie 15 zarzutów.

Nastolatek dopuścił się między innymi: zmuszania do określonych zachowań, gróźb karalnych i wymuszeń rozbójniczych. Miało to miejsce od czerwca do listopada 2023 roku.

To nie był jego pierwszy konflikt z wymiarem sprawiedliwości. Mimo młodego wieku, był on dobrze znany policji z wcześniejszych przewinień.

Sąd Rejonowy Wydział III Rodzinny i Nieletnich w Mielcu, na czas toczącego się postępowania, wydał postanowienie o umieszczeniu młodocianego przestępcy w schronisku dla nieletnich na okres trzech miesięcy.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.