Policja schwytała sprawców włamania w Podborzu

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci z Komisariatu Policji w Radomyślu Wielkim ustalili i zatrzymali sprawców włamania do budynku gospodarczego w Podborzu.
O włamaniu do pomieszczenia gospodarczego znajdującego się przy niezamieszkałym domu w Podborzu mundurowych powiadomiła rodzina właściciela. Radomyscy policjanci, tuż po zgłoszeniu, ustalili sprawców tego przestępstwa.

Zatrzymanych zostało dwóch mężczyzn w wieku 20 i 30 lat. Obaj są mieszkańcami gminy Radomyśl Wielki. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyźni ukradli między innymi: frezarkę, szlifierkę, benzynę, pilarkę spalinową oraz ręczną, a także inne drobne narzędzia budowlane.

Łącznie łup wyceniono wstępnie na kwotę blisko dwa tysiące złotych. Część przedmiotów sprawcy zdążyli sprzedać w lombardach lub skupach złomu na terenie Mielca. Podczas policyjnych działań większość sprzętu odzyskano.
Mężczyźni usłyszeli już zarzuty dotyczący włamania i kradzieży. Obydwaj przyznali się do winy.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.