Podzielmy się ciepłem
W Mielcu ruszyła miejska akcja „Podzielmy się ciepłem”. Celem tego przedsięwzięcia jest dzielenie się ciepłą odzieżą z osobami potrzebującymi i ubogimi.

Każdy, kto ma już niepotrzebne, ale nadające się jeszcze do użytku ubrania (np. kurtki, płaszcze, bluzy, czapki itp.), może je zostawić na specjalnych wieszakach odpowiednio oznaczonych i umieszczonych w wybranych punktach miasta. Z kolei każdy, kto takiej ciepłej odzieży potrzebuje, może ją sobie z tych wieszaków zabrać.
Wieszaki mieleckiej akcji stanęły już: przy wejściu do głównego budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 26, podcienia Samorządowego Centrum Kultury przy al. Niepodległości 7 i przystanku MKS na Rynku (od ul. Kościelnej). Do wzięcia udziału w tej wyjątkowej akcji na Facebooku zaprasza prezydent miasta Daniel Kozdęba.


Fot.: UM MielecO Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.