Podczas libacji zdzielił siekierą kolegę w głowę

Podczas libacji zdzielił siekierą kolegę w głowę

Dwa miesiące w areszcie spędzi 68-letni mężczyzna, który podczas libacji alkoholowej uderzył swojego kolegę… siekierą w głowę. Grozi mu za to kara do trzech lat więzienia.
O zdarzeniu mieleccy policjanci dowiedzieli się w niedzielę (31.10) wieczorem. Zadzwonił do nich jeden z nietrzeźwych uczestników libacji alkoholowej. Powiadomił, ich że 46-letni mężczyzna doznał obrażeń głowy w wyniku uderzenia siekierą.

Mundurowi, którzy przyjechali na miejsce jako pierwsi, udzielili rannemu 46-latkowi niezbędnej pomocy medycznej. Mężczyzna doznał poważnych obrażeń głowy i przebywa obecnie w szpitalu.

Funkcjonariusze zatrzymali dwóch innych uczestników imprezy w wieku 56 i 68 lat. W chwili zatrzymania znajdowali się w stanie silnego upojenia alkoholowego. Obaj są mieszkańcami Mielca, którzy znani są policjantom z popełnianych przestępstw.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić 68-latkowi zarzut usiłowania spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.
Na wniosek policjantów, który poparła mielecka prokuratura, sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt na okres dwóch miesięcy. Grozi mu do trzech lat pozbawienia wolności.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.