Kibice Stali opublikowali poruszający klip [WIDEO]
Kibice Stali opublikowali poruszający klip [WIDEO]

W niedzielę (07.11) piłkarze Stali Mielec zmierzą się na wyjeździe z Legią Warszawa. Dla kibiców jest to bardzo ważny. Świadczy o tym poruszający klip, który pojawił się w sieci.

Skąd pomysł na klip? Będąca w kryzysie Legia Warszawa będzie najbliższym rywalem Stali Mielec.
To że FKS zagra na wyjeździe, nie świadczy, że jest na straconej pozycji. Wręcz przeciwnie. Ostatnio mielczanie wygrali w  Warszawie 2-3. Spotkanie to zdążyło już obrosnąć legendą.

Czy tym razem będzie tak samo? Bardzo chcieliby tego kibice, którzy sporą ekipą zamierzają wybrać się do stolicy. W tym celu organizują wyjazd.

– Przed nami najważniejszy wyjazd roku. Nikomu chyba nie trzeba przypominać gdzie udajemy się w niedzielę. W Warszawie wielka mobilizacja ich stadionie (…). Tego dnia poniesiemy nasz zespół na wyżyny, więc obowiązkiem każdego fanatyka Stali Mielec jest wstawienie się przy Łazienkowskiej w sektorze gości. Pozostało jeszcze trzy dni zapisów, więc jeśli nie zdążyłeś, nic straconego. Koszt wyjazdu to 120 zł (bilet + przejazd + okazjonalny szalik), Młodzież do 21 roku życia 50 zł dzięki wsparciu Zjednoczona Emigracja Stali Mielec. I najważniejsze, hasło, które ma nam towarzyszyć każdego dnia: „Cel obrany, wszyscy do Warszawy” – przekazują Chłopcy Ze Stali.
 

Mecz z aktualnym mistrzem Polski odbędzie się w niedzielę (07.11), o godzinie 17:30.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.