Po pijanemu i z zakazem prowadzenia pojazdów spowodował wypadek
Trzy miesiące w areszcie spędzi 32-letni mieszkaniec gminy Wadowice Górne. Po pijanemu spowodował on wypadek, w wyniku którego ciężko ranny został młody kierowca.

Do zdarzenia doszło w sobotę (11.05) w Trzcianie (gmina Czermin) Policjanci w rozmowie ze świadkami zdarzenia ustalili , że 32-letni mężczyzna, kierując volkswagenem passatem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem, za kierownicą którego siedział 23-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego. W wyniku zdarzenia doznał on poważnych obrażeń.

32-latek wyszedł z wypadku bez szwanku. Okazało się jednak, że miał on ponad 3 promile alkoholu w organizmie. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach danych wyszło również na jaw, że dodatkowo posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, orzeczony za wcześniej popełnione przestępstwa.
Na wniosek mieleckiej policji sąd zastosował wobec niego trzymiesięczny areszt. Mężczyzna odpowie za spowodowanie wypadku drogowego, jazdę w stanie nietrzeźwości oraz niestosowanie się do wyroków sądu. Mieszkaniec gminy Wadowice Górne przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.