Pijany kierowca z zakazem prowadzenia pojazdów
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który pomimo dożywotniego zakazu prowadzenia pojazdów spowodował kolizję kierując samochodem na tzw. podwójnym gazie.

Do zdarzenia doszło na ulicy Wojska Polskiego w Mielcu. Mundurowi ustalił, że kierujący pojazdem marki Mitsubishi Galant stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w znaki drogowe, po czym utknął na pasie zieleni. Miał blisko 1,5 promila alkoholu w organizmie.
Kierowcą mitsubishi był 30-letni mieszkaniec Mielca. Jak się okazało, miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów, a do tego był osobą poszukiwaną do odbycia kary pozbawienia wolności w zakładzie karnym za wcześniej popełnione przestępstwa. Dziś (20.02) 30-latek został przekonwojowany do zakładu karnego. Poza tym odpowie za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym.O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.