Ktoś koniecznie chce kreować Mielec jako miasto obciachu

Organizacja funkcjonująca pod nazwą „Obywatelski Mielec”, przerażona działaniami Rady Miejskiej w Mielcu dotyczącymi wybudowania wieży widokowej na Górze Cyranowskiej, postanowiła wezwać na pomoc stację TVN.

Dla mnie, jako mieszkańca Mielca, nie jest problemem merytoryczna dyskusja na temat tego przedsięwzięcia. Problemem jest fakt, że nasze miasto, pokazane z perspektywy drona, zostało przedstawione jako dziura zabita dechami i miejsce, które trzeba omijać z daleka. Czy taka była intencja panów donosicieli?
Czy wieżą widokową, która już zdążyła urosnąć do rangi mieleckiej wieży Eiffla,  ma się zajmować, według niektórych, telewizja? Oczywiście, że nie.
„Solą w oku” jest figura Matki Boskiej, która została ujęta w projekcie wieży. Jestem pewien, że gdyby nie ten wątek, problemu dla większości przeciwników by nie było. Grono osób, które zawiązały komitet społeczny przeciwko tej inwestycji, ma, moim zdaniem, jeden cel – wybory samorządowe. Nie mogąc nic ugrać na innym polu, komitet ten znalazł sobie „doskonały” punkt zaczepienia i będzie teraz go „grillować” w celu skupienia wokół siebie elektoratu przeciwnemu projektowi. Za wszelką cenę
Hybryda KOD-u jaką jest ,,Obywatelski Mielec’’ z pomocą antypolskiej stacji zrobiła z naszego miasta pośmiewisko na cały kraj. Jako obywatel nie chcę takiej reklamy.

Grzegorz MillerO Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

  1. Śmiech a sali…mam poglądy narodowe i śmieszne jest to, że ludzie identyfikujący się jako NARODOWCY śpiewają tym samym głosem co SOCJALISTYCZNA partia która programowo jest spuścizną PPS…Prawda jest taka, że ta figurka forsowana przez pisowską radę miasta, czyt. POPAPRAŃCÓW właśnie ma zostać symbolem ich władzy w Naszym mieście i za to powinniśmy się wstydzić. Inną kwestią są koszty i myślę, że nie tylko osoby z „mieleckiego kodu” którymi gardzę na równi z w/w ale i normalni mieszkańcy nie chcą aby Mielec stał się pośmiewiskiem w skali kraju jako kolejny pisowski ciemnogród za pieniądze publiczne !!! Jeśli chcą, proszę bardzo niech stawiają co chcą, ale ze swoich funduszy i np. na ziemi użyczonej przez którąś z parafii…ciekawe czy nie będzie wtedy żadnych przeszkód.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.