Ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w Padwi Narodowej

Naćpany kierowca uciekał przed mielecką policją

Mieleccy policjanci zatrzymali prawo jazdy dwóm kierowcom, którzy ponad dwukrotnie przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym.

W niedzielę (16.04) w Padwi Narodowej funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli dwóch kierujących.
Oba samochody poruszały się z prędkością powyżej 100 km/h na terenie zabudowanym, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h,

39-letni kierowca toyoty miał na liczniku102 km/h, natomiast 44-letni kierowca hondy – 101 km/h.

Jednego z mężczyzn ukarano mandatem karnym, natomiast drugiego czeka skierowanie wniosku o ukaranie do sądu. Obu panom policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami.

Policja podkreśla, że każdy kierowca, który przekracza dozwoloną prędkość, musi liczyć się z wysoką grzywną, a nawet utratą prawa jazdy.
– Jadąc z nadmierną prędkością stwarzamy również śmiertelne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu drogowego. Apelujemy więc o ostrożność – przekazują mundurowi.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.