Pierwszy mieszkaniec powiatu urodzony w 2019 roku ma na imię Leon, pierwsza mielczanka – Cecylia
Pierwsze dziecko urodzone w powiecie mieleckim w 2019 roku to chłopiec. Mały Leon przyszedł na świat 1 stycznia 2019 r. kilka minut po godzinie trzeciej w Szpitalu Specjalistycznym im. Edmunda Biernackiego w Mielcu. Jego rodzice są mieszkańcami Woli Mieleckiej. Szczęśliwa mama odebrała od  starosty Stanisława Lonczaka i jego zastępcy gratulacje, bukiet kwiatów i wyprawkę dla jej syna.
Nieco dłużej kazała na siebie czekać pierwsza mielczanka. To dziewczynka, która przyszła w środę (02.01) w godzinach popołudniowych. Ma na imię Celina. Szczęśliwą mamę, Martę Michna-Stokłosa odwiedził w szpitalu prezydent Jacek Wiśniewski wręczając wyprawkę i upominki.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.