Mieszkańcy Śląska i świętokrzyskiego kradli w mieleckiej galerii handlowej
Policjanci zatrzymali trzy osoby, które kradły odzież i inne przedmioty w mieleckiej galerii handlowej. Za popełnione przestępstwa grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

O kradzieży policję powiadomił personel sklepów odzieżowych znajdujących się na terenie galerii. Mundurowym udało się zatrzymać trzy osoby: 38-letnią mieszkankę województwa świętokrzyskiego oraz dwóch mieszkańców województwa śląskiego w wieku 32 i 35 lat.
Złodzieje przez kilka dni przyjeżdżali do Mielca i kradli odzież w sklepach na terenie galerii handlowej oraz inne przedmioty w marketach wielobranżowych. Przy użyciu torby wyłożonej folią, która miała za zadanie tłumić sygnał bramki antykradzieżowej, wynosili ubrania ze sklepów. Łącznie straty poniesione w wyniku kradzieży wyliczono na kwotę blisko 7 tysięcy złotych.
Policjanci przedstawili zatrzymanym zarzut kradzieży zatrzymanym. Wszyscy przyznali się do winy, tłumacząc, że „kradli kiedy nadarzyła się okazja”. Na wniosek policji sąd zastosował wobec nich środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu opuszczania kraju.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.