Licealny dziedziniec wymaga pilnego remontu? „Pozostawia wiele do życzenia”
Siedziba zasłużonego I Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Konarskiego w Mielcu wymaga pilnego remontu. Co prawda w projekcie budżetu powiatu na 2019 r. są pieniądze na budowa windę czy osuszanie obiektu, ale to wciąż przysłowiowa kropla w morzu potrzeb.
Interwencji wymaga szczególnie szkolny dziedziniec. – Plac ten jest w stanie, który pozostawia wiele do życzenia, wiosną, latem i jesienią główne stanowi główne miejsce spędzania wolnego czasu przez uczniów – mówi Kacper Głaz, radny powiatowy, a zarazem absolwent I LO. – Teren ten w połowie należy do liceum, a w połowie do szkoły medycznej. Warto byłoby więc podjąć rozmowy z organem prowadzącym tę drugą placówkę, aby współfinansował ten remont – proponuje Głaz.
O Mielec Lokalnie 3108 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.