Oto pierwsza mielczanka w 2017 roku

We wtorek (03.01) oddział noworodkowy w Szpitalu Powiatowym w Mielcu odwiedził prezydent Daniel Kozdęba. Spotkał się tam z mamami pociech, które przyszły na świat w pierwszy dzień 2017 r. Pierwszym, który urodził się w Mielcu był Aleksander z Chorzelowa. Mamie chłopca, pani Annie Lasek, prezydent pogratulował, wręczając maskotkę i kwiaty.

Pierwszym noworodkiem, którego rodzice mieszkają w Mielcu, okazała się dziewczynka – Matylda, córka Agnieszki Góral. Był to piąty w kolejności poród tego wyjątkowego dnia. Jej mama została obdarowana przez prezydenta misiem-maskotką i listem gratulacyjnym. Otrzymała również specjalną wyprawkę w wysokości 1000 zł.

– Bardzo się cieszę, że mogłem Matyldzie i Aleksandrowi oraz ich mamom sprawić taką niespodziankę. Gratuluję rodzicom i życzę dużo zdrowia, aby ich pociechy pięknie się rozwijały – powiedział Daniel Kozdęba, dodając, że pragnie utrwalić taką właśnie tradycję osobistego witania pierwszego obywatela miasta urodzonego w danym roku.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.