Piękna mielczanka w Top Model dała sobie radę nawet ze szczurami

Adrianna Daniel z Mielca walczy o zwycięstwo w popularnym programie TVN – Top Model. W ostatnim odcinku show, wyemitowanym we wtorek (11.10) wieczorem, 21-latka znów została pochwalona przez jury i zakwalifikowała się do kolejnego odcinka programu. Zanim tak się stało, musiała sprostać wielu wyzwaniom. Największym z nich była sesja ze… szczurami. Ale i z tym zadaniem Ada poradziła sobie wyśmienicie. Zresztą oceńcie sami.

Fot.: Top Model TVN
Fot.: Top Model TVN

Adrianna Daniel mierzy 176 cm, a jej wymiary to: 82-61-91. Jeszcze jako 16-letnia uczennica Gimnazjum nr 3 w Mielcu została Miss Mielca 2011. Potem z powodzeniem startowała w innych konkursach piękności, m.in.: Miss Polski Nastolatek i Queen TV Polsat.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.