Pięć goli w Mielcu [WIDEO]

Przykrą niespodziankę sprawili dziś (07.04) piłkarze Stali Mielec, przegrywając na swoim stadionie z Rakowem Częstochowa 2:3. W 8. minucie gola dla FKS zdobył Michał Janota. Później jednak do głosu zaczęli dochodzić goście, którzy jeszcze przed przerwą wyprowadzili dwa celne ciosy.

Na początku drugiej połowie golem marzeniem popisał się zawodnik Rakowa i było 1-3. W 86. minucie rzut karny wykorzystał Martin Dobrotka. Na doprowadzenie do remisu zabrakło już czasu.

Stal Mielec – Raków Częstochowa 2:3 (Michał Janota 8’, Martin Dobrotka 86’ )

FKS: Radosław Majecki, Martin Dobrotka, Leandro, Josip Soljic (78 min. Arkadiusz Górka), Bartosz Nowak (69 min. Tomasz Swędrowski), Jakub Arak, Michał Janota, Dominik Sadzawicki, Piotr Marciniec (46 min., Szymon Sobczak), Maksymilian Banaszewski, Rafał Grodzicki. Widzów: 3 683.