Oto najlepsi piłkarze na Podkarpaciu. Totalna dominacja Stali Mielec

Fot.: Polsat Sport
Stal Mielec zdominowała plebiscyt Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej. Biało-niebiescy zostali Drużyną Roku, tytuł Najlepszego Trenera otrzymał Zbigniew Smółka, a Piłkarzem Roku został pomocnik FKS, Mateusz Cholewiak. W piątek (09.02) nagrody rozdano, podobnie jak przed rokiem, w progach hotelu Łańcut, a wydarzenie na żywo obserwowało blisko 500 osób w tym najważniejsze władze regionu.
Laureaci z FKS byli nieobecni na gali, bo Stal przebywa obecnie na zgrupowaniu w Turcji. Klub reprezentowali sekretarz Andrzej Indyk oraz rzecznik prasowy Przemysław Cynkier.

Uhonorowano laureatów w sumie w dziesięciu kategoriach. Piłkarką Roku została Patrycja Motyka z Sokoła Kolbuszowa Dolna, trenerem wychowawcą młodzieży Grzegorz Cyboroń z DAP Dębica, odkryciem roku Mateusz Czyżycki z Siarki Tarnobrzeg, futsalowym zawodnikiem Roku Bartłomiej Przybyło z Heiro Rzeszów, a działaczem Roku Jerzy Domaradzki z LKS-u Pisarowce.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.