Ośmioro mieszkańców powiatu mieleckiego wygrało z koronawirusem

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie poinformowała dziś (13.04) o ośmiu mieszkańcach powiatu mieleckiego, którzy wygrali walkę z koronawirusem.

Osoby, które wyzdrowiały, to pięciu mężczyzn (młody, trzech w sile wieku i starszy) oraz trzy kobiety (młoda i dwie w sile wieku). Wszyscy oni  są izolowani w swoich domach.

Do tej pory w powiecie mieleckim odnotowano 15 przypadków Covid-19, z czego 8 wyzdrowiało. Pod nadzorem epidemiologicznym znajduje się 18 osób, a 435 jest objętych kwarantanną.
W całym kraju koronawirusa potwierdzono u 6 934 osób, z czego zmarło 245, a 487 osób wyzdrowiało. W naszym województwie pod nadzorem pozostaje 1 469 osób, a 12 515 poddano kwarantannie. Hospitalizowanych jest 152 osób. Podkarpacki Sanepid wykonał do tej pory 4 872 testy.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.