Kronospan ociepla swój wizerunek w Mielcu i wspiera szpital [ZDJĘCIA]
Wzbudzająca w Mielcu ogromne kontrowersje firma Kronospan poinformowała dziś o zakupie i przekazaniu miejscowemu Szpitalowi Specjalistycznemu ambulansu transportowego. Oprócz samochodu lecznica dostała także nosze transportowe i fotel kardiologiczny.

Nowy Fiat Doblo L2H2 Multijet już niedługo rozpocznie swoją służbę medyczną. Przewożeni będą nim pacjenci oraz materiał do badań. – Pytaliśmy dyrekcji szpitala, czego obecnie najbardziej potrzebuje – mówi Dagmara Mach, członek Zarządu Kronospan Mielec. – Ustaliśmy, że pilnie potrzebny jest nowy samochód. Szpital określił parametry sprzętu i otrzymał dokładnie taką pomoc, jakiej oczekiwał.
„Jesteśmy częścią Mielca”

To dla nas bardzo ważna pomoc, ponieważ w czasie epidemii, przybyło nam wiele zadań do realizacji – mówi Józef Więcław, dyrektor Szpitala Specjalistycznego w Mielcu. – Samochód będzie miał dużo pracy i był nam pilnie potrzebny. Cieszymy się, że firma Kronospan nam go przekazała – dodaje.

Firma Kronospan w swym komunikacie przekonuje, że mielecką społeczność wspiera od lat, a przekazanie ambulansu, to kolejne działanie wynikające ze zrównoważonego rozwoju.

Jesteśmy częścią Mielca, nie tylko dlatego, że tworzymy kilkaset miejsc pracy, ale również dlatego, że pomagamy rozwijać się lokalnym organizacjom i instytucjom. Odpowiedzialny biznes to taki, który dba o swoich pracowników, o rozwój firmy, ale też o rozwój miasta, w którym funkcjonuje – zaznacza Dagmara Mach. – Epidemia, to bardzo trudny czas dla wszystkich, szczególnie dla personelu medycznego. Cieszymy się, że mogliśmy choć trochę ułatwić im pracę. Ten ambulans to wyraz naszej wdzięczności za ich pracę.

Przekazany ambulans
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.