Osiedla Dziubków i Szafera w oku kamery. Monitoring batem na trucicieli?

Przy ulicy Botanicznej w Mielcu uruchomiona została kolejna kamera miejskiego monitoringu. Obejmuje ona swoim zasięgiem znaczną część osiedli Dziubków i Szafera.

Magistrat tłumaczy, że dzięki rozszerzeniu systemu monitoringu nie tylko poprawi się stan bezpieczeństwa mieszkańców tego rejonu, co rejestrowany obraz pozwoli na podejmowanie działań kontrolnych przez Straż Miejską. Chodzi tu o walkę z osobami, które palą w piecach czym popadnie.
Przypomnijmy, że w ubiegłym roku dwa nowe punkty miejskiego monitoringu pojawiły się na osiedlu Lotników, w rejonie ulic Pisarka i Ducha Św. W sumie w systemie wykorzystywane są 44 kamery. Dzięki nagraniom z monitoringu w 2019 roku Straż Miejska interweniowała na terenie Mielca aż 140 razy. Były to głównie naruszenia ładu, porządku i bezpieczeństwa publicznego.

Przeczytaj również

Drony wyłapią trucicieli?
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.