Tłumy w pierwszym w Mielcu studium modelowania sylwetki [ZDJĘCIA, FILM]

Dziś minął równy tydzień odkąd przy ulicy Żeromskiego 19 funkcjonowanie rozpoczęło pierwsze w Mielcu profesjonalne studio modelowania sylwetki. Studio Figura, bo taką nosi nazwę, to miejsce, w którym panie (zarówno starsze, jak i młodsze) mogą w komforcie, w miłej i przytulnej atmosferze, pod okiem prawdziwych fachowców, zadbać o swoje ciało.

Powstanie Studia Figura jest odpowiedzią na zapotrzebowanie i rosnącą wśród mielczanek świadomość w zdrowego żywienia i treningów. To miejsce, w którym kobiety, zarówno starsze jak i te młodsze, mogą zadbać o swoje ciało. Każda z nich może liczyć na kompleksową i fachową pomoc.
O tym jak bardzo takie miejsce było w Mielcu było potrzebne, niech świadczy ogromna frekwencja na uroczystym otwarciu Studia Figura. Wszystkie panie, które w czwartek (23.01) stawiły się pod adresem ulica Żeromskiego 19, otrzymały gratisowy zabieg. Były również prezentacje zabiegów i sprzętu do modelowania sylwetki. Do wygrania były też atrakcyjne nagrody. Nie zabrakło cateringu i szampana.

Od tego dnia minęły równe 7 dni. – Działamy, nie odpuszczamy, motywujemy. Codziennie poznajemy nowe Panie, co nas ogromnie cieszy i daje dużą energię do pracy. Znamy już wiele Waszych historii, które nas wzruszają i dają wiarę, że to co robimy, ma czynić DOBRO – przekazuje Studio Figura Mielec.

Szczegóły i bieżące informacje dotyczące oferty pierwszego w Mielcu studia modelowania figury dla pań znajdziesz TUTAJ.
Galeria zdjęć

Relacja WIDEO z otwarcia

Wielkie otwarcie 😉

Opublikowany przez Studio Figura Mielec Czwartek, 23 stycznia 2020

 
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.