Online umówisz się na wizytę w urzędzie. Na konkretny dzień i godzinę

W Wydziale Komunikacji mieleckiego starostwa rozpoczął działalność internetowy system kolejkowy. Wystarczy kilka kliknięć na stronie, by umówić się na wizytę w urzędzie na konkretną datę i godzinę. System pokazuje liczbę osób oczekujących w kolejce i przybliżony czas oczekiwania.
Po wejściu na stronę www.kolejka.powiat-mielecki.pl, najpierw należy wybrać odpowiednią kategorię usługi. Petenci mogą zaplanować spotkanie z konkretnymi urzędnikami, zajmującymi się m.in.: rejestrowaniem i wyrejestrowywaniem pojazdów, wydawaniem dowodów rejestracyjnych, Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, transportem zbiorowym oraz wszelkimi sprawami związanymi z prawami jazdy.
Kolejnym krokiem jest wybór daty (petenci mają możliwość zarezerwowania terminu na pięć dni w przód) oraz godziny wizyty, a także wpisanie danych osobowych. Na naszą skrzynkę e-mailową podaną w procesie rejestracji system automatycznie wygeneruje wiadomość z linkiem.
Po kliknięciu w odnośnik, wizyta zostanie potwierdzona. E-mail będzie zawierał również przypomnienie terminu i godziny zaplanowanej wizyty oraz kod cyfrowy, który należy wpisać w tzw. biletomacie znajdującym się w holu wydziału, by następnie odebrać z maszyny papierowy bilet.

Jeśli klient pojawi się w urzędzie o wybranej w procesie rejestracji godzinie, podejdzie do stanowiska jako pierwszy z kolejki. Jeśli swój bilet wygeneruje z dużym wyprzedzeniem, będzie musiał zaczekać.
Aktualny stan kolejki podglądnąć można na stronie www.kolejka.powiat-mielecki.pl. System pokazuje nie tylko liczbę osób, ale także przybliżony czas oczekiwania.  Co ważne, zaplanowaną w wydziale wizytę, można odwołać w każdej chwili. Link do rezygnacji z wybranego terminu znajduje się w wiadomościach e-mailowych, jakie klienci otrzymują po zakończonym procesie rejestracji.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.