Okradali sklepy w mieleckiej galerii handlowej

Otworzą galerie, koniec z "godzinami dla seniora"

Policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Tarnowa, którzy okradali sklepy galerii handlowej w Mielcu. Ich łupem padały głównie przedmioty biurowe, odzież i biżuteria.

O kradzieżach mundurowych powiadomiła ochrona. Funkcjonariusze udali się na miejsce, gdzie zatrzymali dwóch młodych mężczyzn. W momencie ujęcia próbowali odjechać z parkingu galerii.
To dwaj młodzi mieszkańcy Tarnowa w wieku 23 i 24 lat. Okazało się, że młodszy z nich jest osobą poszukiwaną w celu odbycia kary pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.

Funkcjonariusze wszczęli postępowanie w sprawie kradzieży. Zawiadomienie w tej sprawie przyjęli od przedstawicieli kilku sklepów. Każdy poniósł z tego tytułu straty w wysokości kilkuset złotych.

Kradzieże oraz sposób w jaki działali sprawcy, zarejestrował monitoring na terenie galerii.

Mężczyźni, którzy „na zakupy” do Mielca udali się z dwoma koleżankami, kradli odzież, biżuterię oraz przedmioty biurowe. Łącznie straty powstałe z tego tytułu oszacowano na około 3000 złotych.
Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty i przyznali się do winy. Za kradzież grozi im do 5 lat więzienia.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.