Jutro kolejne spotkanie prezydenta z mielczanami

Święto zakochanych mielczan w "Galaktyce" [ZDJĘCIA]

W czwartek (03.11) w Zespole Szkół Ogólnokształcących przy ul. Tańskiego prezydent Jacek Wiśniewski spotka się z mieszkańcami osiedli Lotników, Borek, Cyranka, Mościska.
Od tygodnia  odbywają się spotkania prezydenta Jacka Wiśniewskiego z mieszkańcami pod hasłem „Porozmawiajmy o Mielcu”. Włodarzowi towarzyszą urzędnicy oraz kierownicy instytucji i spółek.

Wszystkie wydarzenia rozpoczynają się o godzinie 17.30. Tematyką spotkań są sprawy bieżące dotyczących miasta. Mowa będzie także o budżetowych planach. Magistrat przekazuje, że prezydent chce wsłuchać się w głos mielczan.

Już  jutro (03.11) w Zespole Szkół Ogólnokształcących prezydent spotka się z mieszkańcami osiedli Lotników, Borek, Cyranka, Mościska.
Z kolei w poniedziałek (07.11) w Szkole Podstawowej nr 13 przy ulicy Łąkowej będzie on rozmawiał z mieszkańcami osiedli Smoczka, Smoczka 1, Dziubków, Szafera, Wolności i Kazimierza Wielkiego.

Ostatnie spotkanie Jacka Wiśniewskiego z mielczanami zaplanowano w czwartek (10.11), o godz. 17.30 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Tydzień temu w budynku Szkoły Podstawowej nr 2  prezydent rozmawiał z mieszkańcami osiedli Kilińskiego, Kościuszki, Wojsław i Rzochów.

– Cieszę się, że frekwencja dopisała, bo bardzo sobie cenię taki bezpośredni kontakt z mieszkańcami. Dzięki temu mogę poznać ich problemy i bolączki – komentuje włodarz.O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.