Odeszła znana położna z mieleckiego szpitala

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Szpital Specjalistycznego w Mielcu poinformował dziś o śmierci Bogusławy Garbarz, położnej Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Kobieta zmarła w czwartek (10.12), pozostawiając rodzinę, przyjaciół i kolegów z pracy w poczuciu ogromnej straty. Świadczy o tym poniższy wpis.
– Bogusiu! Odeszłaś cicho, wypełniając wolę Boga. Byłaś kochającą żoną, mamą, babcią, koleżanką i wspaniałą położną. Przez ponad 30 lat pracy. Przyjęłaś na świat setki dzieci, otaczając przy tym rodzące kobiety życzliwością i ciepłem. Byłaś też wsparciem dla chorych pacjentek. Wiedz, że na zawsze zostaniesz w naszej pamięci jako osoba uśmiechnięta, serdeczna i pomocna – czytamy w komunikacie mieleckiego szpitala.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.