Odeszła Krystyna Grzech
W środę (07.06) po długiej i ciężkiej chorobie zmarła mielecka radna Krystyna Grzech. Pochodziła z miejscowości Ruda. Ukończyła studia wyższe, uzyskując tytuł magistra mechanika o specjalności nauczycielskiej. Przez lata pracowała w Wytwórni Sprzętu Komunikacyjnego, a potem w Polskich Zakładach Lotniczych. W 2005 roku przeszła na świadczenie przedemerytalne.
Jej pasją od wielu lat była praca społeczna. Działała w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Mechaników Polskich i Radzie Osiedla Lotników w Mielcu, gdzie udzielała się od początku lat 80. Ostatnio była przewodniczącą rady spółdzielczej i wiceprzewodniczącą rady samorządowej.
Jej aktywność w życiu lokalnej społeczności została trzykrotnie doceniona przez mieszkańców, gdy trzykrotnie, w 2006, 2010 i 2014 roku, wybierali ją do mieleckiej Rady Miasta.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.