Obrzucili sąd jajami
Ktoś obrzucił jajkami siedzibę Sądu Rejonowego w Mielcu. Zabrudzoną elewację przy głównym wejściu do budynku zauważyli dziś (03.07) rano pracownicy tej instytucji. Sprawa została zgłoszona na policję. Mundurowi zabezpieczyli ślady i nagranie z monitoringu. Z nieoficjalnych informacji wynika, że do obrzucenia jajami frontowej części obiektu doszło ok. godz. 3. nad ranem.
– Po przybyciu do pracy, stwierdziliśmy, że sprawca bądź sprawcy obrzucili budynek jajkami. Musimy teraz ustalić czy to były one zgnite czy wybrane z gniazd, żeby tam nie było martwych piskląt, ale to już policja ustala – mówi na antenie Radia Leliwa Grzegorz Król, prezes sądu. – Uszkodzona jest elewacja w centralnym miejscu budynku, przy głównym wejściu jest  kilka miejsc, m.in. drzwi i elewacja – wylicza.
Motywy, jakie kierowały sprawcą bądź sprawcami tego aktu wandalizmu póki co nie są znane. Trudno powiedzieć, czy to była „zemsta” czy może po prostu rzucanie jajami „dla… jaj”.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.