Niemiła niespodzianka. Stal przegrywa w Łęcznej

Wielkie emocje w Białymstoku. Mateusz Mak ratuje remis

Piłkarze Stali Mielec sprawili dziś niemiłą niespodziankę swoim kibicom, przegrywając w Łęcznej z Górnikiem, który walczy o utrzymanie.

Na początku spotkania, toczonego na obiekcie w Łęcznej, mielczanie mieli przewagę optyczną. Dłużej utrzymywali się przy piłce i atakowali rywali.
Brakowało jednak skuteczności. Co innego gospodarze – uderzyli raz, a skutecznie. W 23 minucie było 1-0. Chwilę potem, bo 32. minucie miejscowi zadali drugi cios i było już po meczu.

W drugiej połowie gospodarze kontrolowali sytuację na boisku. Co więcej, gdyby nie Rafał Strączek, porażka z Łęczną mogłaby być dużo wyższa.

W następnej kolejce mielczanie zagrają na swoim stadionie z Jagiellonią Białystok. Ten mecz odbędzie się w piątek (25.02), o godzinie 17:30.

23. kolejka Ekstraklasy, sobota, 26 II 2022
Górnik ŁęcznaStal Mielec 2:0
FKS: Rafał Strączek – Arkadiusz Kasperkiewicz (70′ Bożidar Czorbadżijski), Mateusz Matras, Marcin Flis – Mateusz Żyro, Maciej Urbańczyk (70′ Dawid Kort), Grzegorz Tomasiewicz, Krystian Getinger – Maksymilian Sitek (81′ Wiktor Kłos), Dominik Steczyk, Konrad Wrzesiński (61′ Maciej Domański).

 
O Mielec Lokalnie 3113 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.