Nie żyje Wiesław Gros, działacz mieleckiej „Solidarności”

Nie żyje Wiesław Gros, działacz mieleckiej "Solidarności"

Zmarł Wiesław Gros, wieloletni członek NSZZ Solidarność w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu. Jego pogrzeb odbędzie się w poniedziałek.

Zmarły Wiesław Gros przez większość swojej kariery zawodowej przepracował w PZL Mielec na stanowisku technologa obróbki mechanicznej.
Różaniec za duszę zmarłego zostanie odmówiony w Domu Pogrzebowym „Eden” w poniedziałek (26.04) o godzinie 13:30. Godzinę później odprawiona zostanie msza święta żałobna w kościele pw. Ducha Świętego w Mielcu. Po nabożeństwie nastąpi odprowadzenie ciała na Cmentarz Komunalny.

Rodzinie i bliskim śp. Wiesława Grosa wyrazy szczerego współczucia składa Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność PZL Mielec.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.