Nie żyje Leszek Kozioł, wieloletni komendant OSP

Dziś (20.12) w nocy w Kliszowie doszło do tragedii. Samochód najechał na leżącego na jezdni 37-letniego pieszego. Mężczyzna zginął na miejscu.

Zmarł Leszek Kozioł, komendant gminny Ochotniczych Straży Pożarnych w Wadowicach Górnych, społecznik i działacz OSP w Wampierzowie, odznaczany Złotym Medalem za Zasługi dla Pożarnictwa. Miał 69 lat.
Leszek Kozioł zmarł dziś (10.11). O jego śmierci powiadomił serwis gminy Wadowice Górne.

– Pan Leszek wspaniały i dobry człowiek. Najszczersze kondolencje dla rodziny – napisała jedna z internautek, pani Sylwia.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w piątek (12.11). Wyprowadzenie jego ciała z Kaplicy Cmentarnej w Wadowicach Górnych do kościoła parafialnego p.w. Św. Anny zaplanowano na godzinę 11:15.

Kwadrans potem odprawiona zostanie msza św. żałobna. Po nabożeństwie trumna z doczesnymi  szczątkami Leszka Kozioła spocznie na cmentarzu parafialnym w Wadowicach Górnych.

Nie żyje Leszek Kozioł, wieloletni komendant OSP
O Mielec Lokalnie 3107 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.