Nie żyje Ewa Strzelczyk. „Będzie nam Cię brakowało”

Nie żyje Ewa Strzelczyk. "Ewcia, będzie nam Cię brakowało"

Wczoraj (09.11) zmarła Ewa Strzelczyk, społecznica i działaczka samorządowa, strażak ochotnik oraz była sołtys Rzemienia. Miała 44 lata.

O śmierci Ewy Strzelczyk poinformowała dziś Ochotnicza Straż Pożarna w Rzemieniu:
„Ze smutkiem i żalem informujemy, że dzisiaj na wieczną służbę odeszła od nas nasza druhna, strażaczka, Pani Sołtys. Swoim życiem udowadniała, że nie ma rzeczy niemożliwych. Będzie nam Cię brakowało. Ewcia na zawsze pozostaniesz w naszych sercach. Składamy wyrazy głębokiego żalu i szczerego współczucia Mężowi, Dzieciom, Rodzinie oraz bliskim. Złączeni w bólu i smutku druhowie. Cześć Twojej pamięci”.

Smutną wiadomość przekazał mieszkańcom gminy również Urząd Miejski w Przecławiu:

Nie żyje Ewa Strzelczyk. "Ewcia, będzie nam Cię brakowało"

Pogrzeb śp. Ewy Strzelczyk odbędzie się w sobotę (12.11). Msza św. żałobna zostanie odprawiona o godzinie 13 w kościele parafialnym p.w. Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski w Dobryninie. Następnie ciało zmarłej zostanie odprowadzone na pobliskim cmentarzu.
Nie żyje Ewa Strzelczyk. "Ewcia, będzie nam Cię brakowało"

"Ewcia, będzie nam Cię brakowało"
Fot: UM Przecław.
"Ewcia, będzie nam Cię brakowało"
Zdjęcie: OSP Rzemień.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.