Nie zapłacił za paliwo, próbował ukraść łyżkę do koparki
Byłeś świadkiem tego wypadku? Zgłoś się na policję

Policjanci zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który zapłacił za paliwo na stacjach w Zgórsku i Tuszowie Narodowym. W Mielcu próbował również ukraść łyżkę do koparki.
Do próby kradzieży na jednej z posesji  przy ulicy Cyranowskiej w Mielcu doszło tydzień temu (16.02). Jak ustalili policjanci, dwóch młodych mężczyzn, poruszających się BMW, usiłowało włożyć do bagażnika samochodu łyżkę do koparki. Sprawcy zostali jednak spłoszeni i zrezygnowali z kradzieży.

Tego samego dnia, około godz. 23.30 młody mężczyzna zatankował pojazd marki BMW bez tablic rejestracyjnych na stacji benzynowej w Zgórsku, po czym odjechał nie płacąc za paliwo.

Tego samego wykroczenia dopuścił się kilka godzin później na stacji benzynowej w Tuszowie Narodowym. Oba zdarzenia zarejestrował system monitoringu.
Funkcjonariusze ustalili, że sprawcą kradzieży jest 18-letni mieszkaniec Mielca. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić podejrzanemu zarzut usiłowania kradzieży oraz dwóch wykroczeń dotyczących kradzieży paliwa. Młody mężczyzna przyznał się do popełnionych czynów i złożył wyjaśnienia. W sprawie trwają dalsze czynności.
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.