Jechał bez prawa jazdy, spowodował wypadek

Jechał bez prawa jazdy, spowodował wypadek

W Chorzelowie doszło do zderzenia dwóch samochodów. 19-letni sprawca wypadku nie posiadał prawa jazdy, a jego pasażerka jest nieletnia, którą szukają służby mundurowe.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (21.02) około godziny 7.50 w Chorzelowie. Z ustaleń policji wynika, że kierujący BMW jadąc w kierunku Złotnik, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem.
Następnie zjechał na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadącego z naprzeciwka citroena.

Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, obaj kierowcy byli trzeźwi. Pracujący na miejscu zdarzenia policjanci ustalili, że kierujący BMW, który spowodował kolizję nie posiada uprawnień do kierowania.

Kilka dni wcześniej stracił je za przekroczenie prędkości o ponad 50 km/h. Jego pasażerka była 14-latka, którą szukają służby celem doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

19-latek odpowie przed sądem za spowodowanie kolizji oraz prowadzenie pojazdu pomimo 3-miesięcznego okresu zatrzymania uprawnień.
Nieletnią doprowadzono do ośrodka wychowawczego zgodnie z nakazem sądu rodzinnego.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.