Navigator ma już dwa lata
Galeria Navigator  – miejsce zakupów i spotkań wielu mieszkańców – ma już dwa lata. To obiekt o powierzchni 33 200 tys. metrów kwadratowych. Są tam m.in.: kino, centrum fitness, strefa food court, butiki odzieżowe i obuwnicze, punkty handlowo-usługowe i wiele innych miejsc.

Drugie urodziny galerii odbędą się w sobotę (17.11). Główną atrakcją wydarzenia będzie koncert Eweliny Lisowskiej. Na gości w będzie również czekać tort i konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.
Pierwszą w Mielcu galerię handlową otwarto 16 listopada 2016 r. Wydarzenie to było tak spektakularne, że usłyszała o nim cała Polska. Nie stało się tak za przyczyną jakiś wyjątkowych atrakcji, ale ze względu na zachowanie „wygłodniałych” klientów. Filmy z tego wydarzenia robiły furorę w sieci.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.