Pobicie w rejonie dworca
Do zdarzenia doszło w rejonie ulic Dworcowej i Piotra Skargi w Mielcu. Tam dwaj pijani osobnicy nagle i bez powodu zaatakowali dwóch 18-latków. Byli agresywni i wulgarni. Przez chwilę, na oczach znajomych uderzali swoje ofiary pięściami w okolice głowy, jednocześnie grożąc im, że ich zabiją.

Po wszystkim uciekli. Pobici przez nich nastolatkowie wezwali policjantów. Mundurowi, znając relację pokrzywdzonych i rysopis sprawców, już po chwili schwytali ich na dworcu autobusowym. Zatrzymani to 35-letni mieszkaniec gminy Mielec i 28-latek z Katowic. Obaj byli agresywni i wulgarni w stosunku do policjantów. Byli pijani. Młodszy miał 2 promile alkoholu w organizmie, starszy – promil.
Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić obu mężczyznom zarzut pobicia. Obaj nie przyznają się do popełnienia przestępstwa. W sprawie prowadzone są dalsze czynności
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.