Nauka języka hiszpańskiego w Mielcu i Kolbuszowej

Nauka języka hiszpańskiego w Mielcu i Kolbuszowej

Hiszpański jest drugim, po angielskim, najczęściej używanym językiem na świecie. Możliwość jego nauki daje szkoła ACCENT. Placówka ta zaprasza na lekcje hiszpańskiego dzieci, młodzież i dorosłych zarówno do Mielca, jak i do swego oddziału w Kolbuszowej.

Wedle najnowszych statystyk, obecnie za pomocą języka hiszpańskiego jako ojczystym posługuje się około 650 milionów ludzi na siedmiu kontynentach. Dotyczy szczególnie mieszkańców Ameryki Południowej, Europy, zachodniej Afryki i Azji (Filipiny).

Dalsze sto milionów używa hiszpańskiego jako drugiego języka, natomiast liczba ludzi w ogóle mówi tym językiem przekracza półtora miliarda.

Jest więc oczywistym, że znajomość hiszpańskiego oznacza dziś nie tylko rozwój intelektualny, ale także otwiera nowe możliwości życiowe.

W Mielcu szansę na naukę tego języka daje mieszcząca się przy ulicy Henryka Sienkiewicza 57/2 szkoła ACCENT. Lekcje hiszpańskiego organizowane są tam dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Taka sama możliwość jest w kolbuszowskim oddziale placówki przy ulicy Obrońców Pokoju 7.

W ofercie szkoły w Mielcu są również zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Lekcje odbywają się grupowo lub indywidualnie, stacjonarnie lub online; dwa razy lub raz w tygodniu.

Placówka korzysta z najnowszych technologii. Sale posiadają tablice multimedialne. Dysponuje także interaktywną podłogą do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR”, dzięki czemu dzieci angażują wszystkie zmysły: wzrok, słuch, dotyk i mowę.

Dlaczego warto uczyć się w szkole językowej ACCENT?
Interaktywna podłoga do nauki języka angielskiego „FUNFLOOR” w mieleckiej szkole ACCENT.

Szkoła zaprasza nie tylko dzieci, ale także młodzież oraz dorosłych, oferując między innymi kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty jak i maturalnego. Nierzadko bywa i tak, że w jednym czasie języków obcych uczy się dziecko i jego rodzice bądź opiekunowie.

Masz pytania? Zadzwoń pod nr tel.: 17 250-63-33 lub 537-285-356.

Strona internetowa szkoły ACCENT.

Facebook szkoły ACCENT
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.