Mielecki szpital wstrzymuje odwiedziny pacjentów

Mielecki szpital w gronie najlepszych w Polsce

Szpital Specjalistyczny w Mielcu poinformował dziś o wstrzymaniu odwiedzin pacjentów na dwóch oddziałach. Ma to związek ze wzrostem liczby zakażeń na COVID-19.

Wstrzymano odwiedziny pacjentów na oddziałach: Obserwacyjno-Zakaźnym oraz Chorób Płuc.

– Zarządzenie dyrektora szpitala w tym zakresie obowiązuje do odwołania. Dziękujemy za zrozumienie sytuacji – przekazała lecznica.
Ministerstwo Zdrowia powiadomiło dziś o znacznym wzroście liczby zakażeń. W ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 1208 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 27 osób, w tym 20 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

Na Podkarpaciu odnotowano 81 zakażeń, w tym dwa w powiecie mieleckim. W naszym regionie zmarło pięć osób: po dwie osoby z powiatów rzeszowskiego i dębickiego oraz jednej z powiatów leżajskiego. Media przestrzegają przed czwartą falą koronawirusa.

Mielecki szpital wstrzymuje odwiedziny pacjentów
Dokładnie rok temu w związku z wykryciem na szpitalnych oddziałach ogniska koronawirusa lecznica wstrzymała przyjęcia i zabiegi. Zakaziło się 14 pielęgniarek, 3 lekarzy i 13 pacjentów.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.