Nauczą latać szybowcem
W piątek (20.07) do Mielca przyjadą szybowcowi wicemistrzowie świata – Wojciech Wojtaczka i Marek Niewiadomy, którzy podczas dwudniowych warsztatów będą dzielić się z mieszkańcami swoją wiedzą i doświadczeniem. Zajęcia są całkowicie bezpłatne.  Zatem warto skorzystać.

– Jako pilot szybowcowy dobrze znam sukcesy chłopaków. Znam też ich prywatnie i dlatego zaprosiłem ich do współpracy. Nie odmówili, zawsze chętnie angażują się w projekty, które promują lotnictwo – mówi Jakub Cena, pomysłodawca i organizator wydarzenia. – Chcemy likwidować bariery w dostępie do lotnictwa, które do tanich nie należy. Wszystko realizujemy pod szyldem Mieleckiej Akademii Lotniczej czyli projektowi, która pozwala uczestnikom zdobyć doświadczenie lotnicze.
Szybowcowe warsztaty odbywać się będą w piątek i sobotę (start o godz. 17) w budynkach Mieleckiej Agencji Rozwoju Regionalnego, zlokalizowanych tuż przy lotnisku.
O Mielec Lokalnie 3111 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.