Muzyczna majówka na starówce. Zagra BIG Mielec BAND i nie tylko

Muzyczna majówka na starówce. Zagra BIG Mielec BAND i nie tylko

W środę (03.05), o godzinie 17 w parku obok kościółka pw. św. Marka na mieleckiej starówce zagra BIG Mielec BAND. Gościnnie wystąpią wokaliści. Plenerowy koncert odbędzie się z okazji święta Konstytucji 3 Maja

Samorządowe Centrum Kultury ma wiele świetnych zespołów, ale przyjęło się, że to BIG Mielec BAND pod dyrekcją Waldemara Ozgi występuje na miejskiej majówce w parku obok kościółka św. Marka.
Tradycji stanie się zadość. Gościnnie wystąpią: Grupa Wokalna „Kameleon” pod wodzą Jolanty Dudzik i Studio Wokalne KDMusic Katarzyny Dudzik.

Zagra również sekstet N.K.D w składzie: Jarek Szajna (trąbka), Filip Krauz (trąbka), Mateusz Ozga (piano), Krzysztof Mysona (kontrabas), Oliver Monticolo (perkusja), Michał Tulik (gitara).

Koncert BIG Mielec BAND poprowadzą Jolanta i Katarzyna Dudzik. Wstęp, rzecz jasna, jest wolny.

Muzyczna majówka na starówce. Zagra BIG Mielec BAND i nie tylko
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.