W takich warunkach żyją ludzie w kamienicy przy Obrońców Pokoju

W takich warunkach żyją ludzie w kamienicy przy Obrońców Pokoju

Mieszkańcy budynku mieszkalnego przy Obrońców Pokoju 8 w Mielcu skarżą się na tragiczne warunki, w jakich przyszło im egzystować.

Problem budynku przy Obrońców Pokoju (nie po raz pierwszy) podniósł radny Jakub Blicharczyk.
– Ci ludzie przesłali mi kilkadziesiąt zdjęć, z których wynika, że kamienica ta jest w opłakanym stanie. Niestety mieszkańców nie stać na remont pomieszczeń. Są to przede wszystkim starsze i schorowane osoby. Szacunkowy koszt prac to 400-500 000 zł – zaznaczył Blicharczyk.

Kontrowersje wokół łącznika Wojsławskiej z Korczaka
Radny miejski, Jakub Blicharczyk

Zarządcą kamienicy jest Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych. Prezydent Jacek Wiśniewski obiecał odnieść się do problemu na piśmie.

W takich warunkach żyją ludzie w kamienicy przy Obrońców Pokoju
W takich warunkach żyją ludzie w kamienicy przy Obrońców PokojuW takich warunkach żyją ludzie w kamienicy przy Obrońców Pokoju
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.