„Mieszkania plus” coraz bliżej
Nabierają tempa prace projektowe związane z budową bloków na osiedlu Smoczka w ramach programu „Mieszkanie Plus”. W tej też sprawie Fryderyk Kapinos, pełniący funkcję prezydenta miasta, rozmawiał z Grzegorzem Muszyńskim, prezesem Banku Gospodarstwa Krajowego Nieruchomości.

Chodzi o instytucję, która w imieniu rządu koordynuje to przedsięwzięcie. – Dzięki spotkaniu z panem prezesem są szanse, żeby jeszcze w tym miesiącu podpisać umowę uzgodnień inwestycyjnych, która otworzyłaby drogę do rozpoczęcia prac związanych z tym programem – tłumaczy Kapinos.
Plany są takie, że w ramach programu „Mieszkanie Plus” powstanie w Mielcu 200-250 lokali o pow. 30-70 mkw. każde. Zadanie ma być realizowane w rejonie ulic Powstańców Warszawy i Witosa.
O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

2 Komentarze

    • Wszystko można szczególnie dobrze sprzedać kiełbasę wyborczą , działania ludzi tej partii to dobre obietnice wyborcze, a później nic, już kupili helikoptery w Mielcu, a takie zapowiedzi były

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.