Mielecki szpital wstrzymał odwiedziny pacjentów

Mielecki szpital wstrzymał odwiedziny pacjentów

Szpital Specjalistyczny w Mielcu wstrzymał odwiedziny pacjentów na wszystkich oddziałach. To efekt wzrostu liczby zakażeń na COVID-19.
Zakaz odwiedzin w szpitalu ma charakter tymczasowy. W sytuacjach szczególnych zgodę na spotkanie pacjenta z rodziną może wydać kierownik oddziału.

– Za wszelkie utrudnienia przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość. Ta decyzja jest podyktowana wyłącznie troską o zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów, personelu i samych odwiedzających – przekazuje mielecka lecznica.

Ministerstwo Zdrowia powiadomiło dziś o znacznym wzroście liczby zakażeń. W ciągu ostatniej doby w Polsce potwierdzono 3 236 nowych zakażeń koronawirusem. Zmarło 44 osoby, w tym 34 z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami.

Na Podkarpaciu mamy 109 zakażeń, cztery osoby odeszły. Czy to kolejna fala koronawirusa?
Niewiele ponad rok temu w związku z wykryciem na szpitalnych oddziałach ogniska koronawirusa lecznica wstrzymała przyjęcia i zabiegi. Zakaziło się 14 pielęgniarek, 3 lekarzy i 13 pacjentów.
O Mielec Lokalnie 3116 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.