Mielecka Stal powalczy w Tychach
W sobotę (05.08) na stadionie w Tychach piłkarze Stali Mielec zmierzą się w z tamtejszym GKS. Początek meczu o godz. 17.45. Biało-Niebieskim na Śląsku tradycyjnie towarzyszyć będą ich wierni kibice.

Przypominamy o dzisiejszych zapisach. Ze względu na zamknięty sklepik wyjątkowo zapisy odbywają się pod klubem w godzinach 18-19!Namawiajcie znajomych i zapełniamy kolejny autokar!

Opublikowany przez Chłopcy ze Stali na 31 lipca 2017
Trener Zbigniew Smółka docenia klasę przeciwnika: – Cieszę się, że jedziemy do takiego klasowego zespołu. Tychy w ostatnim czasie wzmocniły się zawodnikami, którzy z pewnością będą decydowali o jakości w tej lidze. Zobaczymy jak wypadniemy na tle tak silnego rywala w sobotę. Mam nadzieję, że przywieziemy stamtąd jakieś punkty – mówił dziennikarzom. – Na pewno wynik tego meczu jest jedną niewiadomą. Na chwilę obecną nie jesteśmy jeszcze takim zespołem, który mógłby prowadzić grę. Natomiast indywidualne umiejętności poszczególnych piłkarzy pokazały, że stać nas na wiele – zapewnił.
– Tychy to mocny przeciwnik, do którego przyszło wielu nowych piłkarzy – dodał Mateusz Gancarczyk, pomocnik, który niedawno przyszedł do Stali z Odry Opole. – Na pewno będzie to ciężki pojedynek, ale jesteśmy nastawiani pozytywnie po wygranej z Ruchem, i myślę, że wszystko będzie dobrze.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.