MIELEC. W piątek pożegnamy „Paganiniego gitary”. Msza żałobna w kościele MBNP

Znamy szczegóły dotyczące pogrzebu ks. prałata Kazimierza Czesaka

Pogrzeb Jacka Polaka, wirtuoza gitary, lidera zespołu Mr Pollack, jednego z najbardziej znanych mieszkańców Mielca, odbędzie się w piątek (13.11). 
Różaniec za duszę zmarłego artysty odmówiony zostanie o godzinie 11 w Kaplicy Domu Pogrzebowego „Charon”. Następnie odbędzie się wyprowadzenie urny z prochami muzyka do kościoła p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy, gdzie o godz. 12:30 odprawiona zostanie msza św. żałobna. Pogrzeb muzyka odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym.

Jacek Polak urodził się 1967 r. w Mielcu, gdzie ukończył Technikum Mechaniczne w Zespole Szkół Technicznych. Następnie studiował w Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Krakowie. W 1989 roku z bratem Grzegorzem założył zespół rockowy, Mr Pollack, z którym związany był do końca.

Przez całe życie był związany z rodzinnym miastem, skąd stąd wyruszał w swoje muzyczne podróże. Zmarł w poniedziałek (09.11) w Szpitalu Specjalistycznym w Mielcu. Miał zaledwie 53 lata.O Mielec Lokalnie 3115 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.