MIELEC. Niespodzianka przy Solskiego. Stal remisuje z Odrą Opole

Piłkarze mieleckiej Stali niespodziewanie zremisowali na swoim stadionie z dużo niżej notowaną Odrą Opole. Jedyną bramkę dla FKS zdobył Grzegorz Tomasiewicz.

Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem. Akcji z obu stron było sporo, ale pod bramkami brakowało zdecydowania i skuteczności. Druga połowa była bardziej treściwa. W 66. minucie kapitalnym strzałem z dystansu popisał się Grzegorz Tomasiewicz, jednak świetną paradą wykazał się bramkarz rywali. Siedem minut później opolanie wyszli na prowadzenie.

Stal ruszyła do ataku i w 88 min. doprowadzili do wyrównania. Zagranie Dadoka w pole karne wykorzystał Tomasiewicz. Na więcej zabrakło czasu i w efekcie Stal opuściła fotel lidera I ligi.

W następnej kolejce mielczanie zmierzą się na wyjeździe z Sandecją Nowy Sącz (14. miejsce w tabeli). Mecz ten odbędzie się w piątek (10.07), o godzinie 17:40.