MIELEC. Miał amfetaminę w portfelu. Zatrzymali go na ulicy Chopina

Na ulicy Chopina w Mielcu rzeszowscy policjanci zatrzymali 33-latka, który miał przy sobie narkotyki. Wpadł, bo na widok mundurowych nerwowo przyspieszył kroku.

Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie, pełniąc służbę w Mielcu, zauważyli przechodnia, który na ich widok przyspieszył krok i szybko schował jakiś przedmiot do kieszeni spodni.

Mężczyzna, którym okazał się 33-letni mieszkaniec Mielca, podczas legitymowania zachowywał się bardzo nerwowo. W jego portfelu funkcjonariusze znaleźli woreczek z białą substancją.
Tester potwierdził, że to amfetamina. Narkotyki zostaną przekazane do policyjnego laboratorium, gdzie poddane będą dalszemu badaniu. 33-latek usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Przyznał się popełnienia przestępstwa i złożył wyjaśnienia.
O Mielec Lokalnie 3117 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.