Mielec ma nową radną. Dopiero trzeci wynik kandydatki PiS
Wybory uzupełniające do Rady Miasta, które odbyły się w niedzielę (01.10.) na Osiedlu Lotników, wygrała Jolanta Wolska z komitetu Nasz Mielec. I to ona zajmie miejsce po zmarłej radnej Krystynie Grzech.
Nowa radna wyprzedziła Krystynę Olechowską (Razem dla Ziemi Mieleckiej) o zaledwie jeden głos. Dopiero trzeci wynik uzyskała kandydatka PiS Łucja Bielec. Czwarte miejsce zdobył Mariusz Mazur (Podkarpacki Rzecznik Pacjenta). Frekwencja była bardzo niska. Spośród blisko 3 tys. uprawnionych do głosowania mieszkańców osiedla, do urn wyborczych udało się zaledwie 214 osób, czyli 7,44 proc.
Nowa radna ma 53 lata, jestem mężatką, mam troje dzieci. Od 20 lat zatrudniona jest w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej jako pracownik socjalny. Popołudniami pomaga mężowi w kwiaciarni.
O Mielec Lokalnie 3110 artykułów
Naszym celem i misją zarazem jest przekazywanie informacji z terenu powiatu mieleckiego. W szczególności dotyczy to gmin: Mielec, Radomyśl Wielki, Przecław, Tuszów Narodowy, Padew Narodowa, Czermin, Borowa, Gawłuszowice i Wadowice Górne. Jesteśmy dla Was i piszemy tylko lokalnie. Nasz e-mail: biuro@mieelclokalnie.pl. Zapraszamy na nasze social media:

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.